Korrektse väljanägemisega asumi väljakujunemiseks on arendaja koostöös arhitektidega välja töötanud hoonestusreeglid, eesmärgiga saavutada tänavapildis mõlemal pool teed stiililiselt sarnased hooned, jagades elamurajooni projekteeritavate hoonete arhitektuuri järgi tsoonideks.
Eramuid ja ridamaju seob ühtseks tervikuks katuste lahendus (puuduvad räästad ja tuulekastid) ja värvilahendus. Hooned kruntidel paigutatakse kohustuslikult tänavate poolsetele ehitusjoontele, mille tulemusena moodustuvad ühtsed kumerad hoonestusread, mis on kogu planeeringu kontseptsiooni omapäraks. Kohustuslikul ehitusjoonel peab paiknema hoone põhimahust vähemalt üks sein. Varikatused, trepid ja muud väiksemad mahud võivad ulatuda väiksemas mahus üle kohustusliku ehitusjoone tänava poole. Hoonete suurim lubatud arv krundil on 1 põhihoone ja 1 abihoone. Abihoone peab olema ühekorruseline. Lubatud madalaim tulepüsivusklass üksikelamutel ja ridaelamutel on TP 3;
Piirete kõrgus ei tohi ületada 1.2 meetrit, ning tänavapoolsed piirded peavad olema läbipaistvad. Külgmiste piiretena võib kasutada võrkaia lahendusi koos hekkide mahuga. Jalg- ja sõiduväravate kujunduses võib kasutada müürifragmente vastavalt ehitusprojektis esitatud lahendusele.
Krundid peavad olema haljastatud ja heakorrastatud.