Get Social With Us
Uus-Kõrve elamurajoon | Tutvustus
18448
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-18448,hazel-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,vertical_menu_with_bg_image,content_with_no_min_height,select-child-theme-ver-1.1,select-theme-ver-4.2,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Uus-Kõrve elamurajoon asub Tartu kesklinnast ainult 5 kilomeetri kaugusel. „Kiviviske“ kaugusel on Vahi alevik ja Tartu Raadi linnaosa, mis on omavahel kokku tihedalt kokku kasvanud. Piirkonna populaarsus kasvab iga aastaga, kuna Tartu vald tagab enda elanikele hea elukeskkonna. Kõrvekülas on olemas lasteaed ning põhikool, tegutseb muusikakool ning spordihallis on erinevad võimalused vaba aja viitmiseks. Suveperioodil saab aega veeta Kõrveküla paisjärve kaldal asuval suplus- ja puhkealal. Mugav on külastada Kõrveküla A ja O kauplust toidukaupade ostmiseks ja lähiajal kerkivad Raadi-Vahi piirkonda veel mitmed suuremad toidukauplused.

 

Rajatav elukeskkond on väga heas ühenduses Tartu kesklinnaga linna ühistranspordi, teedevõrgu ja kergliiklusteedega. Viimane on igapäevaselt aktiivses kasutuses ratturite, jooksjate,  rulluisutajate jt harrastussportlaste poolt. Autoga sõitjad saavad tankimiseks valida kas „sups ja valmis“ versiooni Kõrveküla tanklas või „pese autot, seni söö“ võimaluse Tartu Terminaali esinduses.

Kokku on alale planeeritud viis juurdepääsu, kuid esmaselt hakkab ligipääs alale toimuma Kõrveküla asumist Pihlaka tänava pikenduse ja rajatava Kõrve tänava kaudu, mis seovad elamurajooni juba olemasoleva turvalise, mugava ja tervikliku elukeskkonnaga. Lisaks üksikelamutele kerkivad piirkonda ka paarismajad ja ridaelamud – loodud on terviklik lahendus kõrghaljastusega piirkonda. Planeeritud alale kujuneb uus äärelinnalik keskkond, mis on jätkuks Kõrveküla asumile.

 

Et Sa saaksid alustada mugavalt oma kodu ehitamist, aitab piirkonna ette valmistada arendaja. Tänavad ja tehnovõrgud ehitatakse valmis 2024.a lõpuks.

 

Uus-Kõrve elamurajooni aitab Sinu uueks koduks luua Reinvesting OÜ. Ettevõte on asutatud Eestis tormilisel ajal ehk 2007. aastal ning visalt majanduskriisi ajal ellujäämine ja jätkusuutlik tegutsemine lisab usaldusväärsust.

Uus-Kõrve elamurajoon – õnneliku kodu koht!